Mieszkania dla uzdolnionych absolwentów kierunków technicznych we Włocławku

Data: 23.03.2024 Kategoria: Programy

Ruszył nabór wniosków o najem mieszkań dla uzdolnionych absolwentów kierunków technicznych w kamienicy przy ul. 3 Maja 18, w którym funkcjonować będzie Centrum Rewitalizacji, jako element Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.

Wniosek o najem mieszkania, o powierzchni od 31 do 47 metrów kwadratowych, może złożyć osoba spełniająca łącznie niżej wymienione warunki:

• ukończyła kierunek techniczny uczelni wyższej studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych uzyskując tytuł inżyniera lub magistra inżyniera;
  • legitymuje się dyplomem ukończenia uczelni wyższej na kierunku technicznym, ze średnią ocen co najmniej 4,75;
  • jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę i miejscem świadczenia pracy jest Miasto Włocławek;
  • w dniu złożenia wniosku nie ukończyła 30 roku życia;
  • nie ma zaspokojonych potrzeb mieszkaniowych, tj. nie przysługuje jej tytuł prawny do innego lokalu mieszkalnego na terenie Miasta Włocławek lub pobliskich miejscowości.

Nabór wniosków zostanie przeprowadzony w terminie 26 lutego-2 kwietnia 2024.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://rewitalizacja.wloclawek.eu oraz w Wydziale Gospodarowania Mieniem Komunalnym (tel. 54 414 41 90) i w Wydziale Rewitalizacji (tel. 54 414 40 25) Urzędu Miasta Włocławek przy ul. 3 Maja 22 we Włocławku.