Zorganizuj u nas wydarzenie

Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, bogate wyposażenie budynku oraz gwarancja wsparcia przy organizacji wydarzenia przez doświadczonych pracowników sprawia, że Strefa Kultury Studenckiej jest miejscem o charakterze wielofunkcyjnym, w którym można zrealizować każde wydarzenie.

Pomysł na wydarzenie

Wszystko się zaczyna od pomysłu. Może to być wydarzenie artystyczne, kulturalne, naukowe, rozrywkowe, sportowe i każde inne, które Wam krąży po głowie.

Do Waszej dyspozycji możemy oddać zarówno cały budynek, jak i wyłącznie wybrane przestrzenie. Dodatkowo każdą z przestrzeni znajdujących się w budynku możemy wspólnie zaaranżować według Waszych pomysłów i potrzeb. O naszych możliwościach chętnie Wam opowiemy podczas rozmowy.

Kontakt ze Strefą Kultury Studenckiej

Bardzo chętnie porozmawiamy o Waszym pomyśle! Pomożemy Wam wybrać termin, odpowiednią salę i zaplanować atrakcje oraz scenografię. O szczegółach porozmawiaj z Łukaszem Ptaszkiem (e-mail: lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl).

Zapraszamy Was do Strefy Kultury Studenckiej!