Nabór wniosków konkursowych dla agend kultury i organizacji studenckich

Data: 09.03.2024 Kategoria: Finansowanie

Komisja Centralna ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza nabór wniosków projektowych K dla organizacji studenckich i agend kultury.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz wniosku konkursowego K dostępny tutaj: » wniosek K «

Wnioski, w formie papierowej oraz elektronicznej (skan lub zdjęcie papierowej wersji wniosku ze wszystkimi niezbędnymi podpisami), należy dostarczyć do Działu Wsparcia Aktywności Studenckiej (bud. A-1, pok. 142) oraz wysłać na adres kfds@pwr.edu.pl do godz. 15:30 w poniedziałek, 18 marca 2024 r. (dla wersji papierowej oraz elektronicznej obowiązuje ten sam termin dostarczenia wniosku).

Dodatkowe informacje dotyczące składania wniosków:

• Wnioski należy wysłać na maila: kfds@pwr.edu.pl
  • Pliki powinny być w formacie *.pdf lub *.jpg
  • Format nazwy ma być następujący: K_marzec_2024_Nazwa_Podmiotu.pdf
  • O przyjęciu wniosku decyduje godzina dostarczenia
  • Wnioski wysłane po terminie nie będą przyjmowane

Aktualne dokumenty i akty prawne dot. finansowania działalności studenckiej można znaleźć w zakładce: www.dzialstudencki.pwr.edu.pl/finansowanie/dokumenty-i-wzory-wnioskow