Ogłoszenie konkursu na zakup biletów na Juwenalia 2024 #WrocławRazem

Data: 18.03.2024 Kategoria: Wydarzenia

Politechnika Wrocławska jako formalny organizator Juwenaliów 2024 #WrocławRazem informuje o naborze ofert na zakup biletów celem dalszej odsprzedaży.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Wrocław oraz współorganizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Wrocławski, Akademię Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu, Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu, Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

Wydarzenie zaplanowane jest na 22 i 23 maja 2024 na terenie esplanady Tarczyński Arena, przyległego terenu zielonego oraz strefy pod trybunami wewnątrz stadionu. Impreza w całości zaplanowana jest jako teren imprezy masowej na 30 000 uczestników każdego dnia w godz. 16.00 - 24.00. Koncerty na scenie głównej zaplanowane są w godz. 17.00 - 23.00. Wydarzenie można śledzić m.in. na stronie -> (2) Juwenalia 2024 #WrocławRazem | Facebook

W ramach współpracy oferujemy wyłączność na sprzedaż biletów wstępu na imprezę Juwenalia 2024 #WrocławRazem (maksymalnie 28 000 biletów na każdy dzień z uwzględnieniem karnetów 2-dniowych).

W przypadku zainteresowania współpracą, zachęcamy do złożenia oferty.

Oferty mogą być składane przez osoby fizyczne i prawne.

Prognozowany harmonogram sprzedaży biletów wraz z ceną końcową można otrzymać wysyłając prośbę na adres prorektor.gorski@pwr.edu.pl.

Ofertę należy wysłać na adres email: prorektor.gorski@pwr.edu.pl w terminie do dnia 22.03.2024r. do godz. 15.00

Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Przed przystąpieniem do postępowania Politechnika Wrocławska zobowiązuje Oferenta do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, które dostępne są na stronie: http://biznes.pwr.edu.pl/badania-i-rozwoj/przetwarzanie-danych-osobowych.

Istnieje możliwość otrzymania programu imprezy na prośbę Oferenta po uprzednim podpisaniu Umowy o Zachowaniu Poufności (NDA). Zgłoszenie w tej sprawie należy zgłosić mailowo na adres: prorektor.gorski@pwr.edu.pl.

Oferta powinna zawierać:

1. Imię, nazwisko i adres lub nazwę (firmę) i siedzibę, NIP, REGON, KRS (lub numer we właściwym rejestrze, do którego wpisany jest podmiot), dane kontaktowe: adres, telefon, e-mail oferenta,
  2. Aktualny dokument potwierdzający prowadzenie działalności i upoważnienie do reprezentowania dla osoby (osób) składających ofertę i biorących udział w negocjacjach:
    • dla podmiotów podlegających wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego – wydruk z Krajowego Rejestru Sądowego;
    • dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą- wydruk z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej RP oraz w przypadku spółki cywilnej dodatkowo potwierdzoną za zgodność z oryginałem kopię umowy spółki,
  3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb przeprowadzenia negocjacji.

Kryteria oceny ofert:

tabela2.png

Bliższych informacji o przedmiocie współpracy udziela p. Łukasz Ptaszek,  tel. 609 044 647, lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl.

Uczelnia w terminie do 3 dni roboczych od daty zakończenia terminu składania ofert, skontaktuje się z Oferentami z informacją o rozstrzygnięciu konkursu lub celem podjęcia negocjacji z wybranymi Oferentami.

Politechnika Wrocławska zastrzega sobie możliwość rezygnacji z wyboru którejkolwiek ze złożonych ofert na każdym etapie bez podania przyczyny.