Perspektywy Międzynarodowej Kariery, spotkanie z Działem Projektów

Data: 09.03.2024 Kategoria: Stypendia

Sekcja Aplikacji, Monitoringu i Współpracy Działu Projektów Politechniki Wrocławskiej, serdecznie zaprasza środowisko akademickie zainteresowane poznaniem możliwości stypendialnych oferowanych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, Program Fulbright oraz Fundację Kościuszkowską, na wydarzenie, które odbędzie się dnia 26 marca 2024 r. w sali rektorskiej budynku H-14, Wybrzeże Wyspiańskiego 40, w godzinach 10:00 - 14:30.

W pierwszej części spotkania zostaną przedstawione możliwości stypendialne przez przedstawicieli zaproszonych instytucji. W drugiej części stypendyści PWr i nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami z wyjazdów.

Dla uczestników spotkania przewidziano poczęstunek w formie ciągłej przerwy kawowej.

Wstępny program spotkania załączeniu.

Ze względów organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona, o możliwości dołączenia do wydarzenia decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zapisy do dnia 13 marca br. poprzez formularz: Spotkanie Stypendia - 26.03.2024r.

Na Państwa pytania związane z organizacją wydarzenia odpowiedzą osoby kontaktowe z Działu Projektów:

• Natalia Banach - natalia.banach@pwr.edu.pl, tel. 41 33
  • Mirosława Przyczyna-Pietras - miroslawa.przyczyna-pietras@pwr.edu.pl, tel. 23 50