Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie 2024

Data: 25.03.2024

Zapraszamy studentów i wykładowców do udziału w Akademickich Mistrzostwach Menedżerskich – darmowym, ogólnopolskim konkursie biznesowym, opartym o grywalizację! Do zgarnięcia są nagrody o łącznej wartości ponad 20 tys. zł!

W rywalizacji biorą udział zespoły składające się z 3 studentów. Zgłoszenia do konkursu dokonuje nauczyciel akademicki.

Przebieg konkursu

Zespoły wcielają się w role wirtualnych przedsiębiorców i prowadzą swoją firmę. Konkurs rozpoczyna się eliminacjami online, gdzie uczestnicy podejmują realistyczne decyzje biznesowe w obszarach takich jak oferta, inwestycje, HR, sprzedaż, marketing i finanse. Po każdej rundzie analizują swoje decyzje, wyciągają wnioski i doskonalą strategie. Finałowa rozgrywka #AMM_2024 odbędzie się stacjonarnie w Warszawie, gdzie 10 najlepszych zespołów powalczy o tytuł Akademickich Mistrzów Menedżerskich.

Rekrutacja uczestników trwa do 27.03.2024 r.

Więcej informacji: www.amm.revas.pl