Konkurs Wrocławska Magnolia 2024

Data: 27.02.2024

Zapraszamy absolwentów Politechniki Wrocławskiej do udziału w kolejnej edycji, tym razem XXI, konkursu „WROCŁAWSKA MAGNOLIA”.

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie spełniające następujące kryteria:

1. zostały obronione w roku akademickim poprzedzającym rok akademicki, w którym Konkurs został ogłoszony i w którym upływa termin nadsyłania prac konkursowych (decydująca jest data zdania egzaminu magisterskiego);
  2. uzyskały ocenę co najmniej dobry;
  3. podejmują tematykę określoną w Regulaminie konkursu.

Przez zgłoszenie pracy do konkursu rozumie się złożenie u pełnomocnika Rektora Uczelni:

1. formularza zgłoszeniowego, zgodnie ze wzorem określonym w załączniku do Regulaminu konkursu, w formie papierowej i elektronicznej, z podpisem Dziekana Wydziału;
  2. pracy dyplomowej w formie elektronicznej;
  3. opinii promotora pracy w formie elektronicznej, w postaci zeskanowanego dokumentu z odręcznym podpisem promotora;
  4. multimedialnej prezentacji pracy, której czas trwania nie może przekroczyć 3 minut.

Dokumentacja elektroniczna powinna zostać złożona na nośniku pendrive.

Uczestnictwo w konkursie należy zgłosić pełnomocnikowi, dr hab. Andrzejowi Szczurkowi prof. uczelni, pok. 305, C-6, w dniu 16 kwietnia 2024 roku w godzinach od 11.00 do 17.00.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi konkursu na stronie Wrocławskiego Centrum Akademickiego: WCA | Konkurs Wrocławska Magnolia.