Nagroda Santander dla studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej 2024

Data: 13.03.2024

Ruszył nabór wniosków do programu Nagrody Santander dla studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej 2024.

image003.png

Celem Nagród Santander dla studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej jest docenienie osób, które aktywnie angażują się w działalność na rzecz uczelni i poza nią. Program kierowany jest do osób, które mogą pochwalić się dobrymi wynikami w nauce oraz indywidualnymi osiągnięciami zarówno artystycznymi, sportowymi, ale także zaangażowaniem społecznym.

Jakie osiągnięcia/działalność są brane pod uwagę wybierając uczestników do programu:

• osiągnięcia naukowe,
  • konkursy o charakterze i tematyce naukowej,
  • wyniki w nauce lub rekrutacji na studia na uczelni,
  • aktywność społeczna,
  • osiągnięcia artystyczne,
  • osiągnięcia sportowe.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

• do 13 maja 2024 r. – wyślij aplikację na Santander Open Academy,
  • do 15 maja 2024 r. – poinformujemy Cię czy przechodzisz do drugiego etapu rekrutacji
  • od 15 do 22 maja 2024 r. – uzupełnij formularz aplikacyjny i dołącz wymagane dokumenty
  • do 5 czerwca 2024 r. – poinformujemy Cię czy jesteś w gronie zwycięzców
  • od 5 do 12 czerwca 2024 r. – potwierdź przyjęcie nagrody na Santander Open Academy

W programie wyróżnione osoby otrzymają jednorazowe wsparcie finansowe w kwocie 1 500 zł. Przyznanych zostanie 80 nagród, w tym co najmniej:

• 15 nagród dla studentów I roku studiów,
  • 15 nagród dla doktorantów uczelni,
  • 50 nagród dla pozostałych studentów.

Nagroda Santander może być przyznana studentom/doktorantom PWr, którzy spełniają łącznie następujące warunki:

• w dniu wysłania aplikacji oraz przyznania nagrody są studentami lub doktorantami Politechniki Wrocławskiej,
  • mają średnią ważoną z ostatniego zaliczonego semestru studiów wyższą niż 3.5,
  • zaakceptują regulamin i wyrażą zgodę na przetwarzanie przez nas danych osobowych.

Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz Regulamin znajdują się na stronie: Nagroda Santander dla studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej 2024