Data: 04.10.2022

Bardzo nam miło poinformować, że ruszył nabór wniosków do konkursu Nagrody Santander Universidades dla studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej w roku akademickim 2022.

Nagrody dedykowane są studentom i doktorantom Politechniki Wrocławskiej szczególnie zaangażowanym w działalność kulturalną, społeczną oraz naukową w Uczelni i poza nią. Ocenie będą podlegać zarówno osiągnięcia naukowe, jak i dokonania spoza obszaru studiów. Nagrody przyznane będą w uznaniu dotychczasowej działalności, a ich celem jest zmotywowanie laureatów do dalszego rozwoju.

Nabór wniosków składa się z dwóch etapów rekrutacji:

Etap I rekrutacji:

Etap II rekrutacji:

• Kandydaci wybrani do etapu II rekrutacji przez Komisję uzupełniają swoją aplikację na platformie Santander Scholarships zgodnie z formularzem rejestracyjnym dostępnym w terminie od 5 listopada 2022 r. do 14 listopada 2022 r.
  • Kandydaci zostaną poinformowani o wynikach swojej aplikacji mailowo za pośrednictwem platformy Santander Scholarships w terminie do 2 grudnia 2022 r.
  • Kandydaci wybrani przez Kapitułę Nagród potwierdzają przyjęcie Nagrody za pośrednictwem kliknięcia linku i zalogowania się na swój profil na platformie Santander Scholarships w terminie do 9 grudnia 2022 r. (do 7 dni kalendarzowych od daty, godziny i minuty otrzymania wyników).

Ilość nagród: 40

Wsparcie finansowe: 1500 zł

Dodatkowe informacje:

Nagroda Santander Universidades może być przyznana studentom/doktorantom PWr, którzy ukończyli co najmniej pierwszy rok studiów I stopnia i spełniają łącznie następujące warunki:

• posiadają status studenta lub doktoranta,
  • posiadają szczególne, udokumentowane i załączone do wniosku (dyplomy, zaświadczenia, certyfikaty, nagrody etc.) osiągnięcia w działalności uczelnianej lub pozauczelnianej za bieżący i poprzedni rok kalendarzowy tj. 2021-2022,
  • złożyli w terminie prawidłowo wypełniony wniosek o Nagrodę Santander Universidades,
  • zaakceptują niniejszy Regulamin i wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Załącznikiem nr 2.

Szczegółowe informacje dotyczące programu, Regulamin oraz załączniki znajdują się na stronie: Nagroda Santander Universidades dla studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!